New VCORE

   ISOMETRIC

Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

 

   AEROFIN

Pro lepší ovladatelnost rakety a její rychlejší švih je použita technologie AERO FIN.

Aerodynamické vlastnosti rámu jsou zajištěny pomocí speciálních drážek umístěných nejen do poloh 2 a 10 hodin, ale i do spodní části hlavy rakety. Výsledkem této technologie jsou razantnější údery a pohodlnější spinová hra.

Rychlost podání je díky AERO FIN technologii zvýšena o 6 %, odpor vzduchu na horní straně rakety je pak snížen o 14 %!

 AERO TRENCH

K dosažení vyšší rychlosti hlavy rakety při spinových úderech je použita technologie Aero Trench, která snižuje odpor vzduchu ukrytím průchodek umístěných v horní části hlavy rakety.

 

   LINER TECH

Díky pozměněnému úhlu postavení jednotlivých průchodek dochází k většímu pohybu strun v oblasti mimo optimální úderovou plochu (sweet spot). Technologie LINER TECH tak napomáhá lepšímu odehrání nečistě odehraných úderů mimo střed rakety.

 

VYPLÉTACÍ VZOR

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení