NEW EZONE SERIES

    ISOMETRIC

Firma Yonex zdokonalila technologii ISOMETRIC. Proti minulé řadě tenisových raket VCore se optimální úderová plocha (sweet spot) zvětšila o dalších 7%. Díky této technologii mají údery zahrané mimo ideální úderovou plochu prakticky totožnou razanci a rotaci.

  AEROSHAPE

Pro komfortnější pocit ze hry je rám rakety Aeroshape zkonstruován v každé části pod rozdílným úhlem. Spodní část je tvrdší a tím pádem stabilnější, naopak horní část je stavěna pro více komfortu.

 

 O.P.S

Nová technologie firmy Yonex. Kulatější hrany shaftu poskytují ideální míru jeho ohybu a širší čelo shaftu zvyšuje celkovou stabilitu rámu. Výsledkem je delší setrvání míče na výpletu, což umožňuje vyšší rotaci úderů a především lepší kontrolu úderů.

 

 SHOCKLESS GROMMET

 

Firma Yonex zabudovala otřesuvzdorné průchodky po stranách a spodní části rámu. Tím se minimalizuje svalová únava během dlouhé hry a současně se tak chrání zápěstí, loket a rameno proti přenášení vibrací.

 

 SUPER CUSHION GRIP

Super Cushion Grip minimalizuje vibrace při úderech a tím pomáhá společně se Shockless Grommet v lepší ochraně zápěstí, lokte a ramene.

 LINER TECH

Díky pozměněnému úhlu postavení jednotlivých průchodek dochází k většímu pohybu strun v oblasti mimo optimální úderovou plochu (sweet spot). Technologie LINER TECH tak napomáhá lepšímu odehrání nečistě odehraných úderů mimo střed rakety.

 VDM

VDM (Vibration Dampening Mesh) je pružný materiál ze síťoviny, který dobře přilne ke grafitu. Tento materiál je integrován do rukojeti a snižuje nežádoucí vibrace o 30%. Tím významně šetří ruku, snižuje její únavu při zápasech a předchází nebezpečí zranění. 

 

VYPLÉTACÍ VZOR

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení